Siatka BrandNet® na produktach Gzella

Szeroki wybór produktów dostępnych w różnych kanałach dystrybucji sprawia, że konsument często nie wie, na co się zdecydować. Niejednokrotnie zakupów dokonujemy instynktownie, działając pod wpływem impulsu.

Zwykle to właśnie opakowanie danego towaru jest jego jedynym rzecznikiem, a atrakcyjny i funkcjonalny wygląd wędliny urasta dziś do roli kluczowego elementu promocji wyrobu. Z tego też powodu warto wyróżnić swój produkt – szczególnie w tradycyjnej ladzie chłodniczej, gdzie większość wędlin nie posiada oznaczeń w postaci brandu producenta. Innowacyjny pomysł brandowania wyrobów mięsnych w postaci siatki z tasiemką BrandNet® został doceniony w zakładach Gzella i dzięki naszym wspólnym staraniom możemy podziwiać już pierwsze efekty nowego wdrożenia.

W Gzella siatka BrandNet® zastąpiła folię zbiorczą, czyli dotychczasowy sposób brandowania wyrobów mięsnych firmy. Celem zamiany było wsparcie odbiorców hurtowych zakładu oraz zwrócenie uwagi konsumentów w różnych kanałach dystrybucji. Firma Gzella aktywnie wspiera działania promocyjne i marketingowe, podkreślając przy tym najwyższą jakość wyrobów z Borów Tucholskich. Umieszczenie przekazu marketingowego bezpośrednio na produkcie ma na celu przyciągnąć uwagę, zainteresować nim, a jednocześnie przekazać odpowiedni komunikat i zwiększyć rozpoznawalność marki Gzella wśród konsumentów wędlin.

Firma Gzella konsekwentnie realizuje przyjętą strategię marketingową, której celem jest utrzymanie wizerunku marki kojarzącej się w produktami regionalnymi, o niezmiennie wysokiej jakości. Wykorzystując nowy sposób obrandowania, klienci poszukujący Wędlin z Borów Tucholskich mają możliwość samodzielnej identyfikacji produktu w ladzie tradycyjnej, dzięki czemu mogą wybrać produkt swojej ulubionej marki, cechujący się znaną jakością i smakiem.

Zapoznaj się z ofertą wędlin z Borów Tucholskich.

 • BrandNet<sup>®</sup>
  BrandNet®
 • BrandNet<sup>®</sup>
  BrandNet®
 • BrandNet<sup>®</sup>
  BrandNet®
 • BrandNet<sup>®</sup>
  BrandNet®

Artykuły Podobne

LinkedIn @GrupaNomax

LinkedIn

Blog Ekspercki Blog

pl

Newsletter

Aktualności. Nowości produktowe. Bieżące wydarzenia