Osłonki fibrusowe FIBREX

Nieustannie rozwijamy i regularnie poszerzamy naszą ofertę, by móc odpowiedzieć na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Dlatego, w odpowiedzi na liczne pytania wprowadzilśmy do naszej oferty osłonki fibrusowe FIBREX. Cechujące się wyjątkową, podwyższoną wytrzymałością mechaniczną, połączoną ze stabilnością kalibru podczas produkcji kiełbas parzonych, podsuszanych, suszonych i wędzonych.

Osłonki tego rodzaju są wytrzymałe i elastyczne, dzięki czemu sprawdzają się w różnych zastosowaniach, dzięki naturalnemu wyglądowi i stopniowemu przyleganiu osłonki do farszu. Podczas procesu wędzenia, osłonka doskonale przepuszcza dym wędzarniczy, a jednocześnie nie dopuszcza do niepożądanej migracji tłuszczu na zewnątrz wyrobu. Ponadto, osłonki FIBREX gwarantują powtarzalne i równomierne kształt i kolorystykę produktów mięsnych.

Osłonki FIBREX cechuje:

  • Dostępność w niestandardowych rozmiarach i kształtach, odpowiednich do każdego rodzaju zastosowania.
  • Wysoka przepuszczalność dymu wędzarniczy, tlenu i pary wodnej, przy jednoczesnej nieprzenikalności dla mikroorganizmów.
  • Stopniowa impregnacja osłonki od łatwo zdejmowalnych do silnie przylegającej do farszu.


Zastosowanie osłonek FIBREX to synonim kompleksowego podejścia do nowoczesnej produkcji. Nadaj wyrobom mięsnym wyjątkowy wygląd i zadbaj o ich jednolitość!

so

Newsletter

Follow our tips and events