Zapowiedź nowych produktów

Wraz z nadejściem 2016 roku Nomax Trading zapowiada szereg nowości produktowych w swojej ofercie. Te bardzo ambitne plany są odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów i duże zainteresowanie działaniami wspierającymi promocję wędlin.

Na I kwartał 2016 zaplanowane są działania promocyjne dla co najmniej dwóch nowych produktów, poszerzających i tak już olbrzymi wachlarz propozycji Nomax Trading. Co więcej, obecnie prowadzimy kilkanaście projektów rozwojowych naszych produktów, co z pewnością zwiększy funkcjonalność oferty dla naszych Klientów.

Rok 2016 bez wątpienia będzie dla nas pełen wyzwań. To rok intensywnej pracy z naszymi klientami i masy nowości produktowych w naszej ofercie. To także czas ostatnich przygotowań do majowych targów IFFA we Frankfurcie, gdzie mamy nadzieję Państwa spotkać na naszym stoisku (Hala 4.1, Stoisko H71).

Już w styczniu nasi handlowcy zawitają do Państwa z naszymi nowościami. Tymczasem zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, a także profilu na Facebooku, gdzie będziemy o wszystkim Państwa na bieżąco informować.

Artykuły Podobne

LinkedIn @GrupaNomax

LinkedIn

Blog Ekspercki Blog

pl

Newsletter

Aktualności. Nowości produktowe. Bieżące wydarzenia