Pozytywne audyty jakości w Grupie Nomax

Ubiegłe miesiące były dla Działu Jakości oraz poszczególnych Spółek certyfikowanych wyjątkowo „gorącym okresem” z uwagi na szereg auditów przeprowadzonych przez akredytowaną jednostkę certyfikującą Bureau Veritas. Wszystkie audity zakończyły się wynikiem pozytywnym i dzięki temu możemy się pochwalić:

  • recertyfikacją norm ISO 9001 i HACCP wg. Codex Alimentarius w spółce Nomax Trading,
  • certyfikacją do wyższego standardu FSSC 22000, łączącego wymagania ISO 22000:2005 oraz ISO/TS 22002-1:2009 w dwóch Spółkach produkcyjnych Nomanet i Novica. Standard ten jest uznawany przez GFSI (Global Food Safety Initiative), czyli stowarzyszenie największych producentów żywności na świecie, przedstawicieli sieci handlowych oraz jednostek certyfikacyjnych.

 

Dodatkowo, w ubiegłym miesiącu po raz pierwszy uzyskaliśmy otwarty Certyfikat Halal na produkowane przez nas siatki, a z końcem sierpnia otrzymamy odnowiony otwarty Certyfikat Halal na osłonki Viscoflex i Spatex, z poszerzeniem o nowe osłonki Collarex. Certyfikaty te są wydawane przez Halal Polska System (HP System) – Oficjalnego reprezentanta Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP Systemu Halal.

Uzyskanie powyższych certyfikatów potwierdza wysoką jakość wyrobów Grupy Nomax.

Artykuły Podobne

LinkedIn @GrupaNomax

LinkedIn

Blog Ekspercki Blog

pl

Newsletter

Aktualności. Nowości produktowe. Bieżące wydarzenia