Osłonki tekstylne Viscoflex na Święta

Osłonki tekstylne to produkt niezbędny w branży mięsnej. Jednak obecnie klienci  przywiązują coraz większą wagę nie tylko do cech czy właściwości samego towaru, ale również do jego wizerunku. Warto więc wybrać ciekawą propozycję, która pozwoli zadbać o charakterystyczny, wyjątkowy wygląd oferowanych produktów, przyciągając spojrzenia odbiorców i wyróżniając wyrób spośród wielu innych, oferowanych na rynku.

Firma Nomax Trading wprowadziła na rynek osłonki tekstylne Viscoflex® w niecodziennych, kolorowych wersjach. Estetyczne, przykuwające wzrok wykończenie produktów oraz niezwykła szata graficzna idą w parze z dużą wytrzymałością mechaniczną, długim okresem przechowywania oraz utrzymaniem stałego kalibru i kształtu wyrobów. Dzięki wykorzystaniu różnych kolorów, kształtów i tematycznych nadruków, opakowane w nie wyroby zyskują niepowtarzalny charakter.

Osłonki Viscoflex® z wyjątkowymi, świątecznymi nadrukami to propozycja związana ze zbliżającym się okresem świątecznym. Kolekcja została stworzona na podstawie prawdziwych, świątecznych rysunków. Tym, co wyróżnia produkt, są nowe, unikalne nadruki, tworzące niezwykłą szatę graficzną o świątecznym klimacie.

Osłoniki Viscoflex® rozświetlone brokatem. Z połączenia dostępnych w ofercie firmy kolorów oraz brokatu powstaje unikatowa, iskrząca się kompozycja, która nie pozwoli produktowi zaginąć w gąszczu konkurencyjnych wyrobów. Tego typu osłonki szczególnie polecane są do wyrobów premium.

Osłonki Viscoflex® polecane do wyrobów drobiowych – kolory „pieczony kurczak” oraz „bursztyn” to produkty, stanowiące idealne dopełnienie wyrobów wędliniarskich, produkowanych na bazie drobiu. Nowe kolory dostępne są w wersji podstawowej oraz z dodatkową warstwą, imitującą gęsią skórkę.

Osłonki Viscoflex® używane są do pakowania wyrobów mięsnych – od produktów podrobowych (typu salceson) po wszelkiego rodzaju pasztety oraz kiełbasy. Bogaty wachlarz form i kolorów oraz indywidualne nadruki zadecydowały o dużej popularności produktów firmy Nomax Trading. Do zalet produktu należą również: różnorodność form, możliwość klipsowania, możliwość nanoszenia nadruków, łatwość usuwania z wyrobu gotowego, zachowanie pełnej higieny produkcji, dłuższy okres przechowywania w porównaniu z osłonkami naturalnymi.

Osłonki Viscoflex® firmy Nomax Trading są jednymi z  najczęściej wybieranych rozwiązań przy produkcji wyrobów garmażeryjnych. To najwyższej jakości produkty, przeznaczone dla producentów, poszukujących efektywnych sposobów na przyciągnięcie uwagi konsumenta.

LinkedIn @GrupaNomax

LinkedIn

Blog Ekspercki Blog

pl

Newsletter

Aktualności. Nowości produktowe. Bieżące wydarzenia