Od Excela do aplikacji Tableau

Grupa Nomax to synonim nieustannego dążenia do przodu. W tym celu korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku narzędzi z zakresu IT.

Zespół pracowników Grupy Nomax i firmy NewDataLabS* w ostatnim czasie uruchomił aplikację Tableau, które według raportów Gartner Group jest uznawana za jedno z wiodących systemów klasy Business Intelligence (BI). Misją Tableau jest „Pomagać ludziom zobaczyć i zrozumieć dane”. Wdrożenie Tableau BI ma na celu lepsze zrozumienie danych, którymi firma dysponuje w celu wsparcia procesów decyzyjnych za pomocą wykorzystania metody interaktywnej wizualizacji informacji.

Dzięki temu wdrożeniu posiadamy bogate możliwości analiz i prezentacji danych. Nowa aplikacja sprawia, że informacja potrzebna do podejmowania decyzji operacyjnych i strategicznych jest dostępna na zawołanie, a koszt jej pozyskania jest dużo niższy. Tableau znalazło szerokie zastosowanie w obszarze analiz sprzedaży, zarządzania zapasami, produkcją i wewnętrznej sprawozdawczości finansowej.

Tableau jest używane przez ponad 25 000 przedsiębiorstw na świecie – w tym największe korporacje, takie jak Walmart, czy Facebook.

*http://newdatalabs.com

*http://get.tableau.com/gartner-magic-quadrant-2016.html

Artykuły Podobne

LinkedIn @GrupaNomax

LinkedIn

Blog Ekspercki Blog

pl

Newsletter

Aktualności. Nowości produktowe. Bieżące wydarzenia