W dniu 15 marca w filii Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze odbyła się uroczystość jubileuszowa piekarskiego Powiatowego Urzędu Pracy. Już od 15 lat pracownikom Urzędu przyświeca myśl Lwa Tołstoja – „Pożyteczna praca jest zawsze cicha i niezauważalna”.

Podczas uroczystości wręczono podziękowania za dotychczasową współpracę zaproszonym gościom – w tym także Grupie Nomax, która jest jednym z największych pracodawców w mieście. Pamiątkową statuetkę oraz specjalną statuetkę, wykonaną przez podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piekarach w imieniu Grupy odebrała Anetta Kopczyńska, Dyrektor ds. HR. Na pochwałę zasługuje interesująca prośba organizatorów gali – zamiast kwiatów czy innych upominków, poprosili oni o przekazanie maskotek i pluszaków, których nowym domem będzie piekarski Dom Dziecka oraz oddział dziecięcy Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich.

Grupa Nomax wysoce ceni sobie współpracę z Urzędem Miasta oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Piekarach Śląskich. Wyrażamy nadzieje, że nasze wieloletnie partnerskie stosunki będą w przyszłości kontynuowane i przyczynią się do rozwoju piekarskiego rynku pracy, przynosząc obopólne korzyści.

Artykuły Podobne

LinkedIn @GrupaNomax

LinkedIn

Blog Ekspercki Blog

pl

Newsletter

Aktualności. Nowości produktowe. Bieżące wydarzenia