Innowacyjna siatka HangNet®

We współpracy z jednym z naszych kluczowych włoskich Klientów oraz w odpowiedzi na potrzebę rynkową stworzyliśmy innowacyjna siatkę HangNet® - dedykowną dla wyrobów jednomięsniowych nie wymagających formowania, wędzonych oraz długodojrzewających.

Siatka HangNet® pozwala na oryginalną ekspozycję wędzonek w formie wiszącej. Podnosi wizualną atrakcyjność gotowego produktu oraz w efektywny sposób usprawnia proces dojrzewania dużych elementów wędzonych. Siatka bardzo dobrze sprawdza się w całym procesie produkcji tradycyjnych wyrobów dojrzewających: speck czy szynki typu szwarcwaldzkiego.

Niestandardowa forma siatki umożliwia szybką aplikacje i nie wymaga dodatkowego oprzyrządowania oraz stosowania klipsów lub sznurowania. Dodatkowo, zastosowanie siatki HangNet® ułatwia ściąganie jej z produktu w punkcie sprzedaży. Jest to również doskonały sposób do okazjonalnego pakowania wędzonek.

Siatka charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zrywanie, umożliwiając wieszanie dużych elementów wędzonych nawet do 9 kg.

Dostępna jest w trzech rozmiarach:

  • mała o długości 42 mm,
  • średnia o długości 66 mm,
  • duża o długości 70 mm.

W celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania zapraszamy do kontaktu z naszymi menadżerami sprzedaży i działem obsługi klienta.

Artykuły Podobne

LinkedIn @GrupaNomax

LinkedIn

Blog Ekspercki Blog

pl

Newsletter

Aktualności. Nowości produktowe. Bieżące wydarzenia